فروشنده آپارتمان کلاه‌بردار از آب درآمد
چهارشنبه 6 مرداد 1400 - 15:22:06
به گزارش پایگاه خبری دیار مفرغ، سردار "یحیی الهی" چهارشنبه ششم مردادماه در این باره بیان داشت: در پی مراجع شهروندی به پلیس آگاهی استان و اعلام اینکه یک نفر با به‌کارگیری روش‌های متقلبانه مبلغی را از وی کلاه‌برداری است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با جعل و کلاه‌برداری قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد شاکی یک واحد آپارتمان 100 متری را به‌صورت پیش‌فروش به مبلغ 10 میلیارد ریال خریداری می‌کند و بهای آن را به صورت کامل پرداخت می‌کند ولی پس از مدتی متوجه می‌شود فروشنده ملک مذکور را با قیمت بیشتری به فرد دیگری فروخته است.
فرمانده انتظامی لرستان، تصریح کرد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی کلاه‌بردار را در سطح شهر "خرم‌آباد"شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده متهم به یک فقره کلاه‌برداری به ارزش 10 میلیارد ریال اعتراف کرده است؛ گفت: متهم همراه پرونده به مراجع ذی‌صلاح معرفی شد.
سردار الهی در پایان با هشدار به افراد کلاه‌بردار و سودجو که نیروی انتظامی با تمام توان با آنان برخورد قانونی خواهد کرد، به شهروندان توصیه کرد در صورت برخورد با این‌گونه موارد پلیس را هرچه سریع‌تر در جریان قرار دهند.

http://diarmafrag.ir/fa/News/6087/فروشنده-آپارتمان-کلاه‌بردار-از-آب-درآمد
بستن   چاپ